Przepis na idealną skórę – laserowa likwidacja rozstępów

Zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologia oraz ginekologia estetyczna zyskują coraz większą popularność nie tylko z powodów dostrzegalnych gołym okiem, ale także zdrowotnych. Są to stosunkowo nowe dziedziny sztuki lekarskiej, ale już zyskały licznych zwolenników. Nic w tym zdumiewającego – trzeba wyglądać i czuć się cudownie!

Zabiegi medycyny estetycznej – likwidacja rozstępów

W ramach medycyny estetycznej zapobiega się pojawianiu się zmarszczek, przykładowym rozwiązaniem jest mezoterapia, wykonywana m. in. w Łodzi. Polega ona na wstrzyknięciu do skóry właściwej właściwych substancji wpływających leczniczo albo profilaktycznie. Metoda ta jest znacznie bardziej efektywna niż używanie kremów, ponieważ cały ekstrakt od razu jest przyswajana przez odpowiednie miejsca. Mezoterapia jest stosowana na licznych częściach ciała.

likwidacja rozstępów
Likwidacja blizn i pozbywanie się rozstępów to zabiegi kosmetyczne, do dokonania których najczęściej wykorzystuje się działanie laserów frakcyjnych. Zabieg polega na pojawieniu się termicznych małych uszkodzeń na konkretnej części naskórka, dzięki temu rozpoczyna się proces naprawczy.

Na czym polega likwidacja rozstępów?

Grupa zabiegów wpływających na poprawę wyglądu organów rodnych to ginekologia estetyczna. Zalicza się do nich m. in. labioplastykę i rewitalizację pochwy. Pierwszy zabieg polega na zmniejszeniu zbyt dużych warg sromowych mniejszych poprzez wykrojenie kawałka skóry i tkanki tłuszczowej. następny natomiast – rewitalizacja pochwy, opiera się na powiększeniu napięcia tkanek, w takim przypadku zmienia się sprężystość i wygląd narządu płciowego. Od działanie to można zrealizować za pomocą lasera, bez inwazji chirurgicznej. Kolejnym problemem jest nietrzymanie moczu, z którym można walczyć także w Łodzi. Dzisiaj dotyczy on około 1/4 kobiet. Przeciwność tę można wyeliminować również poprzez dzięki zabiegom laserowym, polega on na wzmocnieniu ścianek narządu intymnego i ujścia cewki moczowej oraz obkurczeniu narządu. Ginekologia estetyczna w Łodzi także intensywnie się polepsza, są centra, które proponują pakiet usług w tym charakterze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.